MĀCĪBU KURSA SĀKUMS 24. MAIJĀ, SESTDIENĀS

Šis kurss ir priekš tevis, ja vēlies kļūt jaudīgāks, veiksmīgāks un sasniegt redzamus panākumus visās dzīves sfērās. Mēs nodrošināsim vidi, kas tevi motivēs un palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes!

Kurss sastāvēs no 4 daļām un to pabiedzot tiks piešķirts diploms.

1. daļas tēmas 24.05. - 14.06.

1. Principi
Dieva universālie likumi darbojas neatkarīgi no mūsu izpratnes. Tiem ir pašiem savs spēks. Mēs varam tos ievērot vai ignorēt. Ja respektējam šos likumus, arī tie mūs respektē.

2. Paradigma
Paradigmas ir cilvēka vērtību sistēmas un ieradumu kopums. Universāliem principiem jābūt garā, sirdī un zemapziņā, jo ieradumi nosaka likteni. Pētījumi rāda, ka 95% no mūsu lēmumiem izriet no ieradumiem. Tādējādi 95% no mūsu personības sastāv no tā, kas atrodas zemapziņā.

3. Integritāte
Integritāte ir cilvēka iekšējā vērtība un spēks. Tā apvieno garu, intelektu, emocijas un miesu, radot harmoniju. Kad garīgās, intelektuālās, sociāli emocionālās un fiziskās vajadzības ir līdzsvarā, cilvēks sasniedz pilnību. Bībeliski cilvēks sastāv no gara, dvēseles (prāts, griba, emocijas) un miesas.

4. Cilvēka smadzenes
Cilvēka smadzenes ir jaudīgākais procesors pasaulē. Zemapziņa un gars veido 95% no neizmantotās smadzeņu daļas. Karls Jungs apgalvoja, ka tikai 5% no mūsu prāta izmanto apziņa. Ja iemācīsimies “savienoties” ar zemapziņu un atlikušajiem 95%, mūs gaida pārsteidzoši rezultāti.

5. Zināšanas un vide
Zināšanas un vide ir paradigmas maiņas pamatprincipi. Personības transformācijas pamatā ir izpratne, ka tev ir vajadzīga piemērota vide un zināšanas.

6. Vīzija
Vīzija ir nākotnes redzējums, kas dod mūsu dzīvei jēgu un virza mūs uz priekšu. Tā ir spēja iztēloties un sapņot par sasniegumiem, palīdzot pārvarēt grūtības un saglabāt cerību sarežģītās situācijās.

7. Vizualizēšana
Vizualizēšana ir spēcīgs rīks mērķu sasniegšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tas ir iztēles process, kurā cilvēks rada skaidrus un detalizētus attēlus vai scenārijus savā prātā. Smadzenes nespēj atšķirt realitāti no fantāzijas, tādēļ vizualizēšana liek ķermenim realizēt iztēloto tēlu.

8. Mērķi – SMART
Vīzija ir jāsadala mērķos. Izmantojot SMART mērķu metodi, jūs varat efektīvāk plānot un sasniegt savus mērķus, jo tie ir skaidri definēti, izmērāmi un reāli sasniedzami noteiktā laika posmā.

9. Dedlaini
Dedlaini ir termiņi konkrētu uzdevumu izpildei, būtiski efektīvai laika pārvaldībai un mērķu sasniegšanai.

10. Afirmācijas
Afirmācijas ir pozitīvi apgalvojumi, kurus cilvēki atkārto, lai ietekmētu domāšanu un uzvedību. Tās palīdz pārprogrammēt prātu, veicinot pozitīvas pārmaiņas un uzlabojot pašapziņu. Afirmācijas pārvar negatīvas domas un ieradumus, palīdzot sasniegt mērķus. Īpaši efektīvas tās ir kopā ar vizualizēšanu, radot skaidru un pozitīvu nākotnes redzējumu.

11. Darbs
Darbs ir aktivitāte, kas tiek veikta, lai sasniegtu konkrētus mērķus vai rezultātus. Tas var būt fizisks vai garīgs. Tikai reāli izdarīts darbs nes reālus, taustāmus rezultātus.

12. Disciplīna
Trenējoties tikai tad, kad gribas, sportists nekļūst par čempionu. Tāpat pilnvērtīgai dzīvei nepieciešama disciplīna. Disciplīna veido ieradumus, un ieradumi nosaka tavu likteni.

2. daļas tēmas 20.09. - 11.10.

13. Degsme
Degsme ir ekstrēms entuziasms, kas motivē cilvēku sasniegt mērķus un pārvarēt šķēršļus. Kaisles vadīti cilvēki nekad nepadodas, jo tas atsver visus atkāpšanās iemeslus. Ir svarīgi uzturēt un palielināt šo iekšējo uguni, lai tā kalpotu kā ilgtspējīgs panākumu avots.

14. Sistēmas
Tās ir strukturētas pieejas un metodes, kas palīdz organizēt un vadīt dažādus procesus un darbības. Katram, kas vēlas panākumus, jāveido sistēmas.

15. Laiks
Laika princips ir svarīgs biznesā un personīgajā izaugsmē. Izcilība prasa laiku. Piemēram, uzņēmuma attīstībai nepieciešami apmēram pieci gadi. Plānojot laiku, svarīgi izvēlēties pareizo virzienu. Laiks ir ierobežots, tāpēc dzīvo šodien!

16. Šodienas princips
Mums jādzīvo maksimāli izmantojot šodienas iespējas. Tas nozīmē, ka mums ir jāizvairās no atliktās dzīves sindroma, kad ir tndence domāt, ka dzīve sāksies tikai tad, kad sasniegsim kādu konkrētu mērķi vai notikumu. Tā vietā mums ir jāatceras, ka laimīgā nākotne nepastāv – ir tikai šodiena. No pagātnes mēs mācamies un izmantojam to kā resursu, šodien darbojamies un baudām, bet rītdienu vizuzalizējam un plānojam.

17. Realitāte
Pirms ļaujaties sapņiem, pārliecinieties, ka skaidri redzat zemes realitāti. Jāsaprot, ka ne vienmēr mūs gaida laimīgas beigas, un ne visas vājības un nepilnības var pārvarēt.

18. Drosme
Drosme ir spēja rīkoties, neskatoties uz bailēm. Tā ir spēja pārvarēt bailes un rīkoties pat tad, ja jūties nedroši. Pētījumi liecina, ka lielākā daļa no notikumiem, no kuriem baidāmies, nenotiek, un mums ir maz vai nav nekādas kontroles pār tiem, kas notiek.

 

19. Viļņa princips
Pasaulē pastāv dažādi enerģētiskie strāvojumi, kas tiek radīti ar kāda cilvēka enerģiju un spēj ietekmēt un mainīt apkārtējo vidi. Nokļūstot tāda straumē, pārmaiņu spēks pieaug.

20. Līderība
Līderība nosaka atšķirību starp panākumiem un neveiksmēm, starp veiksmīgu dzīvi un viduvēju eksistenci. Skolas diemžēl negatavo līderus, tomēr līderiem bieži ir ievērojamas atalgojuma priekšrocības salīdzinājumā ar tiem, kas nav līderi.

21. Vadība
Līderis veido sistēmas un iedvesmo tās, bet vadītājs jeb menedžeris darbojas sistēmu iekšienē.

 

22. Komanda
Komanda ir grupa cilvēku ar kopīgu mērķi, kas sadarbojas, lai sasniegtu rezultātus. Veidojot komandu, svarīgi ir izvēlēties dažādu prasmju un kompetenču dalībniekus, veicināt sadarbību un uzticēšanos.
Mani lielākie sasniegumi sākās tikai tad, kad manās rokās nonāca grāmata par komandas nozīmi un tās veidošanu.

23. Sinerģija
Sinerģija ir kopīga enerģija, kas rodas, sadarbojoties cilvēkiem un veidojot komandu. Tā ļauj sasniegt lielākus mērķus, nekā katrs varētu sasniegt individuāli.
Sinerģija ir būtiska komandas darbā, jo tā veicina sadarbību, inovāciju un efektivitāti.

24. Mentors
Lai sasniegtu lielus panākumus, ir svarīgi mācīties no cilvēkiem, kuri jau ir sasnieguši to, ko jūs vēlaties sasniegt. Tas nozīmē, ka mentors var sniegt vērtīgas zināšanas, pieredzi un vadību, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un ātrāk sasniegt savus mērķu.

25. Attiecības
Mūsu attiecības ar citiem cilvēkiem ir būtiskas mūsu panākumiem un labklājībai. Šis princips uzsver, ka ir svarīgi veidot un uzturēt pozitīvas un veselīgas attiecības gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Turklāt, attiecību princips arī uzsver, ka ir svarīgi izvēlēties pareizos sabiedrotos, jo mūsu panākumi bieži vien ir atkarīgi no cilvēkiem, ar kuriem mēs pavadām laiku. Piemēram, ja jūs pavadāt laiku kopā ar pieciem miljonāriem, jūs, visticamāk, kļūsiet par sesto.

3. daļas tēmas

26. Finansiālā brīvība
Cilvēkam ir jābūt pietiekamiem finanšu resursiem, lai segtu savas dzīves izmaksas bez nepieciešamības strādāt algotu darbu. Tas nozīmē, ka cilvēks var dzīvot no saviem ieguldījumiem, pasīvajiem ienākumiem vai citiem finanšu avotiem, kas nodrošina stabilu un pietiekamu ienākumu plūsmu.
Finansiāla brīvība ļauj būt neatkarīgam un pieņemt lēmumus, pamatojoties uz savām vēlmēm un mērķiem, nevis uz finansiālām vajadzībām. Tas arī dod iespēju vairāk laika veltīt ģimenei, hobijiem un citiem personīgiem projektiem, kas veicina dzīves kvalitāti un apmierinātību.

27. Laime
Cilvēks pats ir savas laimes kalējs. Mūsu laimes sajūtu nosaka mūsu pašu darbības un domas. Laimes hormoni izdalās, kad smadzenes identificē pozitīvas parādības, radot prieka un apmierinājuma sajūtu.

28. Godīgums
Godīgums veido uzticību un cieņu attiecībās. Būt atklātiem, taisnīgiem un patiesiem savās darbībās palīdz veidot stipras un uzticamas attiecības, kas ir pamats veiksmīgai sadarbībai un ilgtermiņa panākumiem. 98% no 100 turīgajiem cilvēkiem ir godīgi, un tas veicina viņu bagātību.

29. Risks
Lai sasniegtu lielus panākumus, jāuzņemas riski un jāpamet komforta zona. Bez riska nav iespējams sasniegt lielus panākumus, jo lielākie sasniegumi bieži vien nāk no drosmīgiem lēmumiem. Ķīniešu vārdu “krīze” veido divas rakstzīmes – “briesmas” un “iespēja”. Šis izteiciens atgādina, ka katrā sarežģītā situācijā slēpjas arī iespēja, ja vien mēs spējam to saskatīt un izmantot.

30. Neatlaidība
Lai sasniegtu savus mērķus, ir nepieciešams pastāvīgi un neatlaidīgi strādāt, neskatoties uz šķēršļiem un neveiksmēm. Tas nozīmē, ka nepietiek tikai ar klauvēšanu pie pareizām durvīm, bet ir jāklauvē līdz tās atver.

31. Kļūdīšanās
Neveiksmes un kļūdas ir būtiska izaugsmes sastāvdaļa. Uzvarētāji izaicinājumus redz kā iespēju pierādīt sevi. Džons D. Rokfellers teica: “Es vienmēr esmu centies lielu nelaimi pārvērst jaunā iespējā.”

 

32. Kritika
Visi, kas tiecas pēc sasniegumiem, tiek kritizēti. Neveiksminieki vēlas noraut tevi savā līmenī, lai sevi attaisnotu. Jāizvairās kritizēt veiksmīgus cilvēkus, jo tev nekad nebūs tas, ko tu kritizē.

33. Intuīcija
Ir svarīgi uzticēties savai intuīcijai un izmantot to kā papildinājumu racionālajai domāšanai. Tas nozīmē, ka, lai gan ir svarīgi analizēt faktus un datus, intuīcija var sniegt vērtīgas ieskates un palīdzēt pieņemt labākus lēmumus.
Intuīcija bieži vien balstās uz zemapziņas zināšanām un pieredzi, kas ļauj ātri un efektīvi novērtēt situācijas un pieņemt lēmumus, pat ja trūkst pilnīgas informācijas.

34. Sava vieta
Esi savā vietā un mīli to, ko dari. Katram cilvēkam ir jāatrod sava vieta dzīvē, kur viņš var būt visefektīvākais un vislaimīgākais. Ir svarīgi atrast tādu vidi un darbības jomu, kurā cilvēks var izmantot savas stiprās puses, talantus un intereses, lai sasniegtu maksimālu potenciālu un apmierinātību.

 

35. Atpūta
Regulāra atpūta un relaksācija ir būtiska, lai uzturētu augstu produktivitāti, veselību un vispārējo labklājību. Cilvēkam ir nepieciešams laiks, lai atjaunotu enerģiju, samazinātu stresu un uzlabotu garīgo un fizisko veselību. Atpūta palīdz novērst izdegšanu un uzlabo koncentrēšanās spējas, kas savukārt veicina efektīvāku darbu un labākus rezultātus.

36. Māksla jeb radošums
Dari visu skaisti! Baudi pats un lai bauda citi! Radošums ļauj cilvēkiem izpaust savas idejas, emocijas un domas unikālā un oriģinālā veidā, kas var radīt jaunas iespējas un risinājumus.
Sasniedz profesionālismu savā jomā un izvēlies profesionāļus. Lai sasniegtu panākumus, izvēlies labus speciālistus, konsultējies ar finanšu speciālistiem un maksā par viņu padomiem, lai nodrošinātu investīciju un finanšu lēmumu veikšanu, pamatojoties uz profesionālām zināšanām.

37. Koncentrēšanās
Svarīgi identificēt un koncentrēties uz galvenajiem uzdevumiem, kas veicina mērķu sasniegšanu.
Eksaminētāji vērtējot studentu, novērtēs dziļi izprastu tēmu vairāk nekā virspusēju pārskatu.

4. daļas tēmas

38. Atbildība
Atbildība ir savu darbību un lēmumu seku uzņemšanās, kā arī izpratne par to ietekmi uz sevi un citiem. Kad mēs vainojam citus cilvēkus, vidi vai ārējos faktorus, mēs izvēlamies ļaut šīm lietām kontrolēt mūsu dzīvi.

39. Došana
Dodot citiem, mēs paši iegūstam. Palīdzot un daloties ar savām zināšanām un pieredzi, veicinām ne tikai citu izaugsmi, bet arī savu personīgo attīstību un labklājību.

40. Gatavošanās
Iespējas nāk pie tiem, kas ir gatavi. Lai to izmantotu, svarīgi regulāri attīstīties, pilnveidoties un virzīties uz priekšu, nepārtraucot ceļu uz saviem mērķiem. Neskatoties uz grūtībām, ir svarīgi turpināt pilnveidoties un virzīties uz priekšu

41. Nauda
Nauda ir instruments, kas palīdz sasniegt mērķus un uzlabot dzīves kvalitāti. Nauda pati par sevi nav mērķis, bet gan līdzeklis, kas ļauj realizēt savas vēlmes un vajadzības.

42. 80/20 princips
80/20 princips, pazīstams arī kā Pareto princips nozīmē, ka 80% rezultātu nāk no 20% cēloņu. Šis princips tiek plaši izmantots dažādās jomās, piemēram, biznesā, produktivitātē un laika pārvaldībā, lai identificētu un koncentrētos uz tiem faktoriem, kas rada vislielāko ietekmi. Piemēram, uzņēmumā 80% peļņas var nākt no 20% klientu, vai arī 80% problēmu var būt saistītas ar 20% cēloņu.

43. Proaktivitāte
Proaktivitāte nozīmē uzņemties iniciatīvu un aktīvi vadīt savu dzīvi, nevis tikai reaģēt uz notikumiem un apstākļiem. Cilvēkam jābūt atbildīgam par savu rīcību un jāpieņem lēmumi, kas veicina mērķu sasniegšanu. Tas ietver plānošanu, problēmu paredzēšanu un rīcību, lai tās novērstu, pirms tās kļūst par nopietniem šķēršļiem.

44. Mācīšanās
Bagātie cilvēki mācās katru dienu, kamēr nabadzīgie domā, ka zina pietiekami daudz. Roberts Kijosaki raksta, ka viņa turīgie draugi nopelnījuši miljardus, bet viņu trūcīgie draugi nekad neinteresējās par to, kā viņiem tas izdevies, tikai lūdzot aizdevumus vai darbu.

45. Profesionālisms
Profesionālisms ir izcilas zināšanas un prasmes savā jomā, uzticēšanās ekspertiem un viņu konsultācijas. Tas ietver atbildību, kvalitāti un nepārtrauktu izaugsmi.

46. Lomas
Katram cilvēkam ir vairākas lomas ar saviem pienākumiem. Piemēram, cilvēks var būt vecāks, darbinieks, draugs, sabiedriskais darbinieks un vēl daudz kas cits. Katrai no šīm lomām ir savas prasības, un ir svarīgi atrast veidu, kā tās visas līdzsvarot, lai sasniegtu personīgo un profesionālo izaugsmi.

47. Ticība
Ticība ir pārliecība par neredzamām lietām un uzticība Dievam. Kristīgajā ticībā tā ietver uzticēšanos Dievam, Jēzus upurim par mūsu grēkiem un dzīvi saskaņā ar Bībeles mācībām. Ticība stiprina garu un veicina mīlestību un cieņu pret citiem.

48. Mīlestība
Kristīgajā ticībā mīlestība ir centrālais princips. Tā izpaužas kā Dieva beznosacījumu mīlestība pret cilvēkiem, Jēzus upuris par mūsu grēkiem un aicinājums mīlēt citus kā sevi pašu. Mīlestība ir būtiska harmonijai un cilvēku attiecībām, vadoties pēc principiem, kas izklāstīti Bībelē.

49. Pilnvērtīga dzīve
Pilnvērtīga dzīve un sirdsmiers rodas, dzīvojot harmonijā ar patiesiem principiem un vērtībām. Vienmēr paliec uzticīgs tam un strādā pie jēgpilniem projektiem, kas maina pasauli uz labo pusi.

50. Garīgums
Garīgums ir visu principu pamats. Dzīves jēga un saikne ar Radītāju ir būtiska cilvēka eksistencei. Teilhards de Šardēns teica: “Mēs esam garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi.” Vadoties pēc pareizajiem principiem, mēs varam atklāt dievišķo dāvanu un realizēt cilvēcisko potenciālu. Mārtiņš Luters teica: “Man šodien ir tik daudz darāmā, ka ir vērts papildu stundu pavadīt uz ceļiem.” Nepārtrauktā steigā nav iespējams pieņemt efektīvus lēmumus. Ir jāatrod laiks klusumam, lai sadzirdētu savu sirdi un saņemtu pareizās atbildes, efektīvi saskaņojot darbību ar Dieva prātu.

1. Principi
Dieva universālie likumi darbojas neatkarīgi no mūsu izpratnes. Tiem ir pašiem savs spēks. Mēs varam tos ievērot vai ignorēt. Ja respektējam šos likumus, arī tie mūs respektē.

2. Paradigma
Paradigmas ir cilvēka vērtību sistēmas un ieradumu kopums. Universāliem principiem jābūt garā, sirdī un zemapziņā, jo ieradumi nosaka likteni. Pētījumi rāda, ka 95% no mūsu lēmumiem izriet no ieradumiem. Tādējādi 95% no mūsu personības sastāv no tā, kas atrodas zemapziņā.

3. Integritāte
Integritāte ir cilvēka iekšējā vērtība un spēks. Tā apvieno garu, intelektu, emocijas un miesu, radot harmoniju. Kad garīgās, intelektuālās, sociāli emocionālās un fiziskās vajadzības ir līdzsvarā, cilvēks sasniedz pilnību. Bībeliski cilvēks sastāv no gara, dvēseles (prāts, griba, emocijas) un miesas.

4. Cilvēka smadzenes
Cilvēka smadzenes ir jaudīgākais procesors pasaulē. Zemapziņa un gars veido 95% no neizmantotās smadzeņu daļas. Karls Jungs apgalvoja, ka tikai 5% no mūsu prāta izmanto apziņa. Ja iemācīsimies “savienoties” ar zemapziņu un atlikušajiem 95%, mūs gaida pārsteidzoši rezultāti.

5. Zināšanas un vide
Zināšanas un vide ir paradigmas maiņas pamatprincipi. Personības transformācijas pamatā ir izpratne, ka tev ir vajadzīga piemērota vide un zināšanas.

 

6. Vīzija
Vīzija ir nākotnes redzējums, kas dod mūsu dzīvei jēgu un virza mūs uz priekšu. Tā ir spēja iztēloties un sapņot par sasniegumiem, palīdzot pārvarēt grūtības un saglabāt cerību sarežģītās situācijās.

7. Vizualizēšana
Vizualizēšana ir spēcīgs rīks mērķu sasniegšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tas ir iztēles process, kurā cilvēks rada skaidrus un detalizētus attēlus vai scenārijus savā prātā. Smadzenes nespēj atšķirt realitāti no fantāzijas, tādēļ vizualizēšana liek ķermenim realizēt iztēloto tēlu.

8. Mērķi – SMART
Vīzija ir jāsadala mērķos. Izmantojot SMART mērķu metodi, jūs varat efektīvāk plānot un sasniegt savus mērķus, jo tie ir skaidri definēti, izmērāmi un reāli sasniedzami noteiktā laika posmā.

9. Dedlaini
Dedlaini ir termiņi konkrētu uzdevumu izpildei, būtiski efektīvai laika pārvaldībai un mērķu sasniegšanai.

10. Afirmācijas
Afirmācijas ir pozitīvi apgalvojumi, kurus cilvēki atkārto, lai ietekmētu domāšanu un uzvedību. Tās palīdz pārprogrammēt prātu, veicinot pozitīvas pārmaiņas un uzlabojot pašapziņu. Afirmācijas pārvar negatīvas domas un ieradumus, palīdzot sasniegt mērķus. Īpaši efektīvas tās ir kopā ar vizualizēšanu, radot skaidru un pozitīvu nākotnes redzējumu.

11. Darbs
Darbs ir aktivitāte, kas tiek veikta, lai sasniegtu konkrētus mērķus vai rezultātus. Tas var būt fizisks vai garīgs. Tikai reāli izdarīts darbs nes reālus, taustāmus rezultātus.

12. Disciplīna
Trenējoties tikai tad, kad gribas, sportists nekļūst par čempionu. Tāpat pilnvērtīgai dzīvei nepieciešama disciplīna. Disciplīna veido ieradumus, un ieradumi nosaka tavu likteni.

13. Degsme
Degsme ir ekstrēms entuziasms, kas motivē cilvēku sasniegt mērķus un pārvarēt šķēršļus. Kaisles vadīti cilvēki nekad nepadodas, jo tas atsver visus atkāpšanās iemeslus. Ir svarīgi uzturēt un palielināt šo iekšējo uguni, lai tā kalpotu kā ilgtspējīgs panākumu avots.

14. Sistēmas
Tās ir strukturētas pieejas un metodes, kas palīdz organizēt un vadīt dažādus procesus un darbības. Katram, kas vēlas panākumus, jāveido sistēmas.

15. Laiks
Laika princips ir svarīgs biznesā un personīgajā izaugsmē. Izcilība prasa laiku. Piemēram, uzņēmuma attīstībai nepieciešami apmēram pieci gadi. Plānojot laiku, svarīgi izvēlēties pareizo virzienu. Laiks ir ierobežots, tāpēc dzīvo šodien!

16. Šodienas princips
Mums jādzīvo maksimāli izmantojot šodienas iespējas. Tas nozīmē, ka mums ir jāizvairās no atliktās dzīves sindroma, kad ir tndence domāt, ka dzīve sāksies tikai tad, kad sasniegsim kādu konkrētu mērķi vai notikumu. Tā vietā mums ir jāatceras, ka laimīgā nākotne nepastāv – ir tikai šodiena. No pagātnes mēs mācamies un izmantojam to kā resursu, šodien darbojamies un baudām, bet rītdienu vizuzalizējam un plānojam.

17. Realitāte
Pirms ļaujaties sapņiem, pārliecinieties, ka skaidri redzat zemes realitāti. Jāsaprot, ka ne vienmēr mūs gaida laimīgas beigas, un ne visas vājības un nepilnības var pārvarēt.

18. Drosme
Drosme ir spēja rīkoties, neskatoties uz bailēm. Tā ir spēja pārvarēt bailes un rīkoties pat tad, ja jūties nedroši. Pētījumi liecina, ka lielākā daļa no notikumiem, no kuriem baidāmies, nenotiek, un mums ir maz vai nav nekādas kontroles pār tiem, kas notiek.

19. Viļņa princips
Pasaulē pastāv dažādi enerģētiskie strāvojumi, kas tiek radīti ar kāda cilvēka enerģiju un spēj ietekmēt un mainīt apkārtējo vidi. Nokļūstot tāda straumē, pārmaiņu spēks pieaug.

20. Līderība
Līderība nosaka atšķirību starp panākumiem un neveiksmēm, starp veiksmīgu dzīvi un viduvēju eksistenci. Skolas diemžēl negatavo līderus, tomēr līderiem bieži ir ievērojamas atalgojuma priekšrocības salīdzinājumā ar tiem, kas nav līderi.

21. Vadība
Līderis veido sistēmas un iedvesmo tās, bet vadītājs jeb menedžeris darbojas sistēmu iekšienē.

22. Komanda
Komanda ir grupa cilvēku ar kopīgu mērķi, kas sadarbojas, lai sasniegtu rezultātus. Veidojot komandu, svarīgi ir izvēlēties dažādu prasmju un kompetenču dalībniekus, veicināt sadarbību un uzticēšanos.
Mani lielākie sasniegumi sākās tikai tad, kad manās rokās nonāca grāmata par komandas nozīmi un tās veidošanu.

23. Sinerģija
Sinerģija ir kopīga enerģija, kas rodas, sadarbojoties cilvēkiem un veidojot komandu. Tā ļauj sasniegt lielākus mērķus, nekā katrs varētu sasniegt individuāli.
Sinerģija ir būtiska komandas darbā, jo tā veicina sadarbību, inovāciju un efektivitāti.

24. Mentors
Lai sasniegtu lielus panākumus, ir svarīgi mācīties no cilvēkiem, kuri jau ir sasnieguši to, ko jūs vēlaties sasniegt. Tas nozīmē, ka mentors var sniegt vērtīgas zināšanas, pieredzi un vadību, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un ātrāk sasniegt savus mērķu.

25. Attiecības
Mūsu attiecības ar citiem cilvēkiem ir būtiskas mūsu panākumiem un labklājībai. Šis princips uzsver, ka ir svarīgi veidot un uzturēt pozitīvas un veselīgas attiecības gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Turklāt, attiecību princips arī uzsver, ka ir svarīgi izvēlēties pareizos sabiedrotos, jo mūsu panākumi bieži vien ir atkarīgi no cilvēkiem, ar kuriem mēs pavadām laiku. Piemēram, ja jūs pavadāt laiku kopā ar pieciem miljonāriem, jūs, visticamāk, kļūsiet par sesto.

26. Finansiālā brīvība
Cilvēkam ir jābūt pietiekamiem finanšu resursiem, lai segtu savas dzīves izmaksas bez nepieciešamības strādāt algotu darbu. Tas nozīmē, ka cilvēks var dzīvot no saviem ieguldījumiem, pasīvajiem ienākumiem vai citiem finanšu avotiem, kas nodrošina stabilu un pietiekamu ienākumu plūsmu.
Finansiāla brīvība ļauj būt neatkarīgam un pieņemt lēmumus, pamatojoties uz savām vēlmēm un mērķiem, nevis uz finansiālām vajadzībām. Tas arī dod iespēju vairāk laika veltīt ģimenei, hobijiem un citiem personīgiem projektiem, kas veicina dzīves kvalitāti un apmierinātību.

27. Laime
Cilvēks pats ir savas laimes kalējs. Mūsu laimes sajūtu nosaka mūsu pašu darbības un domas. Laimes hormoni izdalās, kad smadzenes identificē pozitīvas parādības, radot prieka un apmierinājuma sajūtu.

28. Godīgums
Godīgums veido uzticību un cieņu attiecībās. Būt atklātiem, taisnīgiem un patiesiem savās darbībās palīdz veidot stipras un uzticamas attiecības, kas ir pamats veiksmīgai sadarbībai un ilgtermiņa panākumiem. 98% no 100 turīgajiem cilvēkiem ir godīgi, un tas veicina viņu bagātību.

29. Risks
Lai sasniegtu lielus panākumus, jāuzņemas riski un jāpamet komforta zona. Bez riska nav iespējams sasniegt lielus panākumus, jo lielākie sasniegumi bieži vien nāk no drosmīgiem lēmumiem. Ķīniešu vārdu “krīze” veido divas rakstzīmes – “briesmas” un “iespēja”. Šis izteiciens atgādina, ka katrā sarežģītā situācijā slēpjas arī iespēja, ja vien mēs spējam to saskatīt un izmantot.

30. Neatlaidība
Lai sasniegtu savus mērķus, ir nepieciešams pastāvīgi un neatlaidīgi strādāt, neskatoties uz šķēršļiem un neveiksmēm. Tas nozīmē, ka nepietiek tikai ar klauvēšanu pie pareizām durvīm, bet ir jāklauvē līdz tās atver.

31. Kļūdīšanās
Neveiksmes un kļūdas ir būtiska izaugsmes sastāvdaļa. Uzvarētāji izaicinājumus redz kā iespēju pierādīt sevi. Džons D. Rokfellers teica: “Es vienmēr esmu centies lielu nelaimi pārvērst jaunā iespējā.”

32. Kritika
Visi, kas tiecas pēc sasniegumiem, tiek kritizēti. Neveiksminieki vēlas noraut tevi savā līmenī, lai sevi attaisnotu. Jāizvairās kritizēt veiksmīgus cilvēkus, jo tev nekad nebūs tas, ko tu kritizē.

33. Intuīcija
Ir svarīgi uzticēties savai intuīcijai un izmantot to kā papildinājumu racionālajai domāšanai. Tas nozīmē, ka, lai gan ir svarīgi analizēt faktus un datus, intuīcija var sniegt vērtīgas ieskates un palīdzēt pieņemt labākus lēmumus.
Intuīcija bieži vien balstās uz zemapziņas zināšanām un pieredzi, kas ļauj ātri un efektīvi novērtēt situācijas un pieņemt lēmumus, pat ja trūkst pilnīgas informācijas.

34. Sava vieta
Esi savā vietā un mīli to, ko dari. Katram cilvēkam ir jāatrod sava vieta dzīvē, kur viņš var būt visefektīvākais un vislaimīgākais. Ir svarīgi atrast tādu vidi un darbības jomu, kurā cilvēks var izmantot savas stiprās puses, talantus un intereses, lai sasniegtu maksimālu potenciālu un apmierinātību.

35. Atpūta
Regulāra atpūta un relaksācija ir būtiska, lai uzturētu augstu produktivitāti, veselību un vispārējo labklājību. Cilvēkam ir nepieciešams laiks, lai atjaunotu enerģiju, samazinātu stresu un uzlabotu garīgo un fizisko veselību. Atpūta palīdz novērst izdegšanu un uzlabo koncentrēšanās spējas, kas savukārt veicina efektīvāku darbu un labākus rezultātus.

36. Māksla jeb radošums
Dari visu skaisti! Baudi pats un lai bauda citi! Radošums ļauj cilvēkiem izpaust savas idejas, emocijas un domas unikālā un oriģinālā veidā, kas var radīt jaunas iespējas un risinājumus.
Sasniedz profesionālismu savā jomā un izvēlies profesionāļus. Lai sasniegtu panākumus, izvēlies labus speciālistus, konsultējies ar finanšu speciālistiem un maksā par viņu padomiem, lai nodrošinātu investīciju un finanšu lēmumu veikšanu, pamatojoties uz profesionālām zināšanām.

37. Koncentrēšanās
Svarīgi identificēt un koncentrēties uz galvenajiem uzdevumiem, kas veicina mērķu sasniegšanu.
Eksaminētāji vērtējot studentu, novērtēs dziļi izprastu tēmu vairāk nekā virspusēju pārskatu.

38. Atbildība
Atbildība ir savu darbību un lēmumu seku uzņemšanās, kā arī izpratne par to ietekmi uz sevi un citiem. Kad mēs vainojam citus cilvēkus, vidi vai ārējos faktorus, mēs izvēlamies ļaut šīm lietām kontrolēt mūsu dzīvi.

39. Došana
Dodot citiem, mēs paši iegūstam. Palīdzot un daloties ar savām zināšanām un pieredzi, veicinām ne tikai citu izaugsmi, bet arī savu personīgo attīstību un labklājību.

40. Gatavošanās
Iespējas nāk pie tiem, kas ir gatavi. Lai to izmantotu, svarīgi regulāri attīstīties, pilnveidoties un virzīties uz priekšu, nepārtraucot ceļu uz saviem mērķiem. Neskatoties uz grūtībām, ir svarīgi turpināt pilnveidoties un virzīties uz priekšu

41. Nauda
Nauda ir instruments, kas palīdz sasniegt mērķus un uzlabot dzīves kvalitāti. Nauda pati par sevi nav mērķis, bet gan līdzeklis, kas ļauj realizēt savas vēlmes un vajadzības.

42. 80/20 princips
80/20 princips, pazīstams arī kā Pareto princips nozīmē, ka 80% rezultātu nāk no 20% cēloņu. Šis princips tiek plaši izmantots dažādās jomās, piemēram, biznesā, produktivitātē un laika pārvaldībā, lai identificētu un koncentrētos uz tiem faktoriem, kas rada vislielāko ietekmi. Piemēram, uzņēmumā 80% peļņas var nākt no 20% klientu, vai arī 80% problēmu var būt saistītas ar 20% cēloņu.

43. Proaktivitāte
Proaktivitāte nozīmē uzņemties iniciatīvu un aktīvi vadīt savu dzīvi, nevis tikai reaģēt uz notikumiem un apstākļiem. Cilvēkam jābūt atbildīgam par savu rīcību un jāpieņem lēmumi, kas veicina mērķu sasniegšanu. Tas ietver plānošanu, problēmu paredzēšanu un rīcību, lai tās novērstu, pirms tās kļūst par nopietniem šķēršļiem.

44. Mācīšanās
Bagātie cilvēki mācās katru dienu, kamēr nabadzīgie domā, ka zina pietiekami daudz. Roberts Kijosaki raksta, ka viņa turīgie draugi nopelnījuši miljardus, bet viņu trūcīgie draugi nekad neinteresējās par to, kā viņiem tas izdevies, tikai lūdzot aizdevumus vai darbu.

45. Profesionālisms
Profesionālisms ir izcilas zināšanas un prasmes savā jomā, uzticēšanās ekspertiem un viņu konsultācijas. Tas ietver atbildību, kvalitāti un nepārtrauktu izaugsmi.

46. Lomas
Katram cilvēkam ir vairākas lomas ar saviem pienākumiem. Piemēram, cilvēks var būt vecāks, darbinieks, draugs, sabiedriskais darbinieks un vēl daudz kas cits. Katrai no šīm lomām ir savas prasības, un ir svarīgi atrast veidu, kā tās visas līdzsvarot, lai sasniegtu personīgo un profesionālo izaugsmi.

47. Ticība
Ticība ir pārliecība par neredzamām lietām un uzticība Dievam. Kristīgajā ticībā tā ietver uzticēšanos Dievam, Jēzus upurim par mūsu grēkiem un dzīvi saskaņā ar Bībeles mācībām. Ticība stiprina garu un veicina mīlestību un cieņu pret citiem.

48. Mīlestība
Kristīgajā ticībā mīlestība ir centrālais princips. Tā izpaužas kā Dieva beznosacījumu mīlestība pret cilvēkiem, Jēzus upuris par mūsu grēkiem un aicinājums mīlēt citus kā sevi pašu. Mīlestība ir būtiska harmonijai un cilvēku attiecībām, vadoties pēc principiem, kas izklāstīti Bībelē.

49. Pilnvērtīga dzīve
Pilnvērtīga dzīve un sirdsmiers rodas, dzīvojot harmonijā ar patiesiem principiem un vērtībām. Vienmēr paliec uzticīgs tam un strādā pie jēgpilniem projektiem, kas maina pasauli uz labo pusi.

50. Garīgums
Garīgums ir visu principu pamats. Dzīves jēga un saikne ar Radītāju ir būtiska cilvēka eksistencei. Teilhards de Šardēns teica: “Mēs esam garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi.” Vadoties pēc pareizajiem principiem, mēs varam atklāt dievišķo dāvanu un realizēt cilvēcisko potenciālu. Mārtiņš Luters teica: “Man šodien ir tik daudz darāmā, ka ir vērts papildu stundu pavadīt uz ceļiem.” Nepārtrauktā steigā nav iespējams pieņemt efektīvus lēmumus. Ir jāatrod laiks klusumam, lai sadzirdētu savu sirdi un saņemtu pareizās atbildes, efektīvi saskaņojot darbību ar Dieva prātu.

Lektors - mācītājs motivators Mārcis Jencītis

Dienas kārtība:
11:30 - 12:00 ierašanās un reģistrācija
12:00 - 15:15 Nodarbības
15:15 - 15:30 Kafijas pauze
15:30 - 16:30 Diskusijas grupās

PIEDĀVĀJUMS:

KLĀTIENĒ
1. daļa

99
  • Kursa nodarbību ieraksti (1 GADU)
  • Piekļuve kristīgo miljonāru pieredzes stāstu video
  • Tēja, kafija, uzkodas, diskusijas grupās

KLĀTIENĒ
2. daļa

99
  • Kursa nodarbību ieraksti (1 GADU)
  • Piekļuve kristīgo miljonāru pieredzes stāstu video
  • Tēja, kafija, uzkodas, diskusijas grupās

KLĀTIENĒ
1. + 2. daļa

198
159
  • Kursa nodarbību ieraksti (1 GADU)
  • Piekļuve kristīgo miljonāru pieredzes stāstu video
  • Tēja, kafija, uzkodas, diskusijas grupās
-20%

NEKLĀTIENĒ
1. daļa

89
  • Kursa nodarbību ieraksti (1 GADU)
  • Piekļuve kristīgo miljonāru pieredzes stāstu video
  • Diskusija grupās

KLĀTIENĒ
1 NODARBĪBA

29
  • Kursa nodarbību ieraksti (1 GADU)
  • Tēja, kafija, uzkodas, diskusija grupās

Ja vēlies veikt darījumu klātienē, piesaki savu dalību:

KONTAKTI:

  • Telefons: +371 25 593 459
  • E-pasts: [email protected]
  • Norises vieta: Braslas Biznesa centrs, Braslas iela 29a, D ieeja, 4. stāvs

© Miljonāru Klubs 2024.

Lasiet lietošanas noteikumus un privātumu politiku.

Kontaktinformācija: +371 25593459, e-pasts: [email protected]

Juridiskā adrese: Elijas iela 14-1A, Rīga